با نگاه به جلو به 2015 من می توانم ببینم که چه میزان کار نوشتن را ترجیح داده ام. چندین گفتگو و / یا کارگاه آموزشی درباره نوشتن در چند ماه اول سال و همچنین یک دوره هشت روزه نگارش آکادمیک داشته ام.

به نظر می رسد من برای پنج فصل کتاب ثبت نام کرده ام ، که با هم ویرایش یک شماره خاص و یک زن و شوهر یا چهار مقاله مجله داور. بیشتر این قطعات به صورت مشترک نوشته شده اند ، بسیاری از آنها با محققان دکترا یا پژوهشگران اخیر دکترای گذشته. دو فصل تک نویسنده هر دو در مورد نویسندگی دانشگاهی است.

و بعداً ، به سختی می توانم به این موضوع فکر کنم ، اما چهار کتاب نیز وجود دارد - امسال نه همه اینها ، اما هنوز هم ، چهار کتاب در حال حرکت است. یکی تقریباً تمام شده است ، اما مدت طولانی است که به پایان رسیده است و باید نفس بکشم و آنچه باید انجام شود را برای پایان دادن به آن انجام دهم. (اکنون این کار را انجام می دهم ، بنابراین می توانم از لیست خارج شوم.) سپس کتاب نوشتن دکترا با باربارا وجود دارد - اکنون در یک پیش نویس آشفته قرار دارد و نیاز به بازنگری جدی دارد تا بتواند در ماه مه ارسال شود. برای اینکه این کار به موقع انجام شود ، ما یک برنامه وحشیانه خواندن و مکالمات اسکایپ داریم. دو کتاب جدید نیز با هم همکاری دارند ، آنها با همکار من کریس هال هستند و بر اساس دوازده سال گذشته تحقیق ما در زمینه هنر ، آموزش و تغییر جامعه است. یکی از آنها ، کتاب روشها ،

اوه بله قطعاً سال نوشتن خواهد بود. به دست آوردن این میزان تفکر در مورد نوشتن - و همچنین نوشتن - به معنای این است که چیزی باید بدهد. من هیچ پروژه تحقیقاتی بزرگی را در سال جاری دریافت نکرده ام ، و در حالی که بعداً در سال درخواست چیزی خواهم کرد ، انتظار ندارم تحقیقات جدید جدیدی را تا سال 2016 انجام دهم. تا زمانی که برخی از نوشتن ها را انجام دهم ، پروژه را اجرا کنید.

من همچنین قصد دارم به بررسی ، داوری و امتحان بپردازم. من بسیاری از این نوع کارها را انجام می دهم و این یک بخش اصلی برای عضویت در انجمن علمی است. اما من سال گذشته هفت امتحان دکترا انجام دادم و حداقل چهار مقاله در ماه را مرور کردم ، بنابراین فکر می کنم احتمالاً کوتاه است که برای دوازده ماه کاهش یابد. شاید من کمی از جامعه علمی آستین خود را داشته باشم که اکنون می توانم با آن تماس بگیرم.

و من به طور حتم به عادت های قدیمی خودم که صبح ها از خواب بلند می شوم و پیژامه های نوشتن را انجام می دهم تا چند ساعت قبل از شروع هر کار دیگری. بازگشت به آن با انتقام ، نه فقط یک یا دو بار در هفته. نوشتن زودرس به معنای نگاه نکردن به رسانه های اجتماعی است. دیگر توییتهای اولیه وجود ندارد. این همچنین به معنای فولاد کردن خودم برای نوشتن در تاریکی است. من مطمئناً یک شخص نوشتن در هنگام طلوع آفتاب هستم و بنابراین تاریکی طولانی زمستان انگلیسی چیزی برای مبارزه است. ممکن است برخی از موسیقی جدید نیز مرتب باشند ، اگرچه در حالی که شریک زندگی من هنوز در رختخواب است ، واقعاً نمی توانم خیلی بلند صدا پخش کنم. (این پست وبلاگ توسط The Bad Shepherds برای شما آورده شده استبه هر حال. من وقتی می نویسم چیزی را کمی باهوش و آتیک دوست دارم. و اگر پیوند بالا را دنبال می کنید ، آن را به یک گرافیک رادیویی The Bad Shepherds در استرالیا انجام دادید و کلیپ یوتیوب شامل ویدئوی کمی از فیلم "The Young Ones" است ، فقط برای اینکه کمی از منابع فرهنگی خود را به من بدهید!)

من همچنین می دانم که آیا ممکن است کمی در وبلاگ نویسی کم کنم. طی چند سال گذشته ، من هفته ای دو بار ارسال کردم به غیر از هفته های عجیب و غریب که هر روز پست می کنم. بنابراین ، در حالی که امسال پست کردن دو بار در هفته را شروع می کنم ، مدت زمان لازم را تماشا خواهم کرد ، و گمان می کنم هفته ای یک بار ، حتی اگر فقط برای مدتی باشد ، دوباره برش می خورم. البته من قبلاً در سال 2015 بیشتر از آنچه پیش بینی کرده ام ارسال کرده ام - من احمقانه اعلام کردم که تا دوشنبه آینده ، 5 ژانویه به وبلاگ نویسی برنخواهم گشت ، و در اینجا 1 است و من در آن حضور دارم. اوه خوب معتاد به وبلاگ نویسی است و سپس .

من برای رسیدن به همه این نوشته ها ، باید فوق العاده سازمان یافته و فوق العاده باشم. من واقعاً باید یک برنامه مشخص داشته باشم برای اینکه چه زمانی و به چه ترتیب انجام دهم. من وظایف نوشتن را به بخش هایی با اندازه نیش قابل کنترل تقسیم می کنم که می توانم با وقفه های بزرگ در مواردی که نیاز به یک حرکت پایدار تر و جدی تر دارند ، لیست کنم و از آن عبور کنم. ماه اول تکه های من در حال حاضر است. من مدتی را صرف کریسمس کردم تا پرونده های رایانه ای را مرتب کنم ، بنابراین می دانم همه چیز کجاست. من در دفتر خاطرات خود موعد مقرر دارم و یادآوری های الکترونیکی را تنظیم کرده ام - در مورد.

در حقیقت ، من در واقع کاملاً مشتاقانه منتظر امسال هستم. من نوشتن را دوست دارم و عموماً آن را پر استرس نمی دانم. سال 2015 احساس می کند زمانی برای ادغام کارهای زیادی که انجام شده است اما هنوز تمام نشده است. قرار دادن کار به صورت کتبی مهم است. من هرگز احساس نمی کنم که یک مقاله را به پایان رسانده ام تا زمانی که مجموعه ای از انتشارات برای مخاطبان مختلف وجود دارد. بنابراین این می تواند سال خوبی برای تکمیل باشد.

بنابراین یک سال نوشتن است یک سال نوشتن به طور منظم. یک سال نویسنده. نوشتن روی.

دانلود مقاله علمی پژوهشی ، ,نوشتن ,یک ,سال ,انجام ,کنم ,می توانم ,می کنم ,نوشتن را ,انجام دهم ,را انجاممنبع

بسیاری از نوشتن ها ادامه دارد

نوشتن یک مقاله بسیار استناد شده - یک نگاه شکاک

افت دوره دکتری

تأمل در یادگیری دکترا

ساخت مقاله های تحقیقاتی

من هنوز استرالیا / انگلیس را خانه می نامم

دفتر خاطرات سفر - پژوهشگر در اوایل کار یا پژوهشگر نوظهور؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

بیت کوین دنیای برنامه نویسی و آزادی akhbar tecnolozh3 بهترین سایت استخدام در شهریار ملارد شهر قدس صفادشت مارلیک اندیشه بیتوته وب کانتر بازان خرید و فروش خرما به صورت مستقیم Priscillamdwo501 News دانستنیها