من اخیراً ، چنانکه مطمئن هستم اکثر دانشگاهیان ، با توجه به افزایش علاقه دانشگاههای ما به استناد ، تا حدودی تحریک شده ام. استنادها در جداول لیگ حساب می شود. ما - دانشگاهیان - به طور فزاینده ای به ما گفته می شود که باید بیشتر روی نحوه تمدید استنادهای خود تمرکز کنیم. به تازگی به عنوان مثال برای من توضیح داده شده است كه می توان با نوشتن مقاله مروری و نوشتن با همكاران مؤسسات خاص ایالات متحده و استرالیا ، استنادها را افزایش داد.

این نوع توصیه ها به طور مداوم مبتنی بر تفسیر معیارهای استناد است. من به شدت مشکوک هستم که این توضیحات در مورد چگونگی نوشتن یک مقاله بسیار استناد شده قضیه افرادی است که (بهتر است بهتر بدانند) سوء استفاده از دلایل رابطهای دارند. به غیر از مواقعی که دانشگاهیان مقاله هایی را ذکر می کنند که بد نیستند ، یا به دلیل اینکه توسط کسی که قبلاً مشهور است نوشته شده است ، احساس من این است که به طور عام اینگونه است که مقالاتی که به آنها زیاد استناد می شود نیز به نوعی قابل توجه هستند. این بدان معنا نیست که همه مقالات قابل توجه زیادی مورد استناد قرار می گیرند ، بلکه این بدان معناست که اگر یک مقاله استناد زیادی به دست آورد دلیل این است که همکاران به دلایلی به آنچه می گویند مراجعه می کنند . خوب ، به هر حال این فرضیه من است.

بنابراین چگونه می توانم این تست را امتحان کنم؟ خوب ، فکر می کنم انجام تحقیقات و تجزیه و تحلیل های بعدی در واقع مفید باشد. شاید ما واقعاً بتوانیم به برخی از مقالات بسیار استناد شده نگاهی بیندازیم تا تلاش کنیم تا بهتر درک کنیم که چرا در حوزه خود اهمیت پیدا کرده اند. همچنین ممکن است جالب باشد که با نویسندگان و برخی از خوانندگان آنها ، کسانی که استناد می کنند صحبت کنید.

بگذارید مثالی برای شما بیان کنم که نشان می دهد چرا فکر می کنم چنین تلاشی ممکن است مفید باشد.

چندی پیش ، و در زمینه تحصیلات خودم ، یک سردبیر مجله   Discourse از یک نویسنده - استفان بال - خواست تا به گذشته نگاه کند ، و درباره آن صحبت کند ، که اکنون مقاله ای بسیار پر استناد است. این چیزی بود که او بیست و یک سال قبل نوشت. Ball بازتابهای خود را در خط مشی چیست: متن ها ، مسیرها و جعبه ابزار (با گذرواژه) در کلیپ یوتیوب ثبت کرد.

Ball به مقاله به عنوان یک نقطه گذار در تفکر خودش اشاره کرد. بال اظهار داشت که این مقاله برای تحریک همسالان و ایجاد یک مبنای مهم جدید برای تحلیل ت - فراهم آوردن «اهمیت نظری» بود. این مقاله نه تنها یک تحول عمیق در تحقیقات خود به وجود آورد و زمینه را برای تحقیقات بعدی در دو دهه بعدی فراهم آورد ، بلکه دستورالعمل جدیدی را برای زمینه گسترده تر فراهم کرد. بال ، فراتر از تفکر و کار خود ، که در آن زمان به وضعیت بورس تحصیلی رفت ، آرزوی مقاله داشت. او به دنبال استناد نبود بلکه به هدف و تأثیر می پرداخت. او درباره خواندن نگران بود اما درباره اندازه گیری نبود.

این یک مورد خاص است ، البته ، اما آنچه برای من جالب ترین است ، راهی است که Ball می تواند همزمان با روشن ساختن جاه طلبی خود برای ایجاد سهم بسیار مهم در زمینه ای که در آن می تواند در مورد مسیر تحقیقاتی خود صحبت کند. او در حال تحقیق بود. او فکر کرد که زمینه محدود است و می خواست آن را تغییر دهد.

حتی این مثال از یک راه اندکی روشن می شود که کمک های مهمی در رشته و رشته می تواند از طریق یک مداخله فردی انجام شود. این مثال واحد روشی را نشان می دهد که در آن می توان سهم مهمی را تصور و انجام داد. تحقیقات شخصی و تغییر در زمینه می توانند با هم اتفاق بیفتند. دریافت یک مقاله بسیار استناد شده در این زمینه یک محصول جانبی و نه نکته ای برای انتشار فعالیت است.

فکر من این است که ممکن است در بسیاری از مقالات بسیار استناد شده ، موردی مثل مثال Ball اتفاق بیفتد. من واقعاً نمی توانم اعتقاد داشته باشم که مقالاتی که همه به آنها اشاره می کنند توسط افرادی که به خودشان می گویند تهیه شده است - اکنون باید یک مقاله بسیار استناد شده را تهیه کنم ، می خواهم یک مقاله نقد و بررسی با همکار خود در یک دانشگاه بالا بنویسم. معدن در جدول لیگ. این مطمئن خواهد شد که من یک ضربه بزرگ در شاخص.  نه من گمان می کنم خیلی بیشتر اتفاق می افتد که این مقاله با استناد به نشستی خوشبختانه از شانس ، صاحبنظر و یک پژوهشگر که به طور جدی درباره بورسیه تحصیلی خود در زمینه وضعیت فعلی این حوزه فکر می کند ، باشد.

به عبارت دیگر ، من به شدت گمان می کنم که بخش عمده استنادها به بورس تحصیلی متصل است و اقدامی کاملاً محاسبه شده و خود خدمت نیست .

من کاملاً مطمئن هستم که ما علاوه بر تجزیه و تحلیل متریک به چیزی نیاز داریم تا در واقع استنادها را درک کنیم. آیا همه ما دوره های روش تحقیق را آموزش نمی دهیم که می گویند اعداد می توانند برخی کارها را انجام دهند و نه دیگران؟ . اما مطمئناً ما به موارد دیگری بیش از این نمونه ای که من آورده ام احتیاج داریم. N = یکی هم پرواز نمی کند ، حتی اگر جالب باشد. با این وجود ممکن است کافی باشد هنگام فکر کردن در مورد تأثیرگذاری در این زمینه و جذب خواننده ، شایستگی لازم برای جستجوی فراتر از اعداد را داشته باشیم.

اما ، در همین حال و در صورت عدم تحقیق دقیق تر از آنچه از شاخص ها در دسترس است ، قصد دارم آن دسته از تحلیل های علّی مبتنی بر متریک راجع به نحوه نوشتن ، در مورد چه و با چه کسی ، با یک دانه بسیار بزرگ نمک انجام دهم. .

دانلود مقاله علمی پژوهشی ، ,یک ,استناد ,مقاله ,  ,زمینه ,یک مقاله ,است که ,استناد شده ,بسیار استناد ,مقاله بسیار ,مقاله بسیار استناد ,مقالات بسیار استنادمنبع

بسیاری از نوشتن ها ادامه دارد

نوشتن یک مقاله بسیار استناد شده - یک نگاه شکاک

افت دوره دکتری

تأمل در یادگیری دکترا

ساخت مقاله های تحقیقاتی

من هنوز استرالیا / انگلیس را خانه می نامم

دفتر خاطرات سفر - پژوهشگر در اوایل کار یا پژوهشگر نوظهور؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

مشاوره ازدواج خدمات تابلو سازی با کیفیت آپشن خودرو | استریو آرام مدیریت ارتباط مشتری نرم افزار،مقالات مدیریتی، CRM طراحی سایت و انواع اپلیکیشن |سارین وب روانشناسی مرکز تعمیر ترازو راه اندازی شوت زباله انجام بهترین طراحی دکوراسیون اداری Mylahwfcxgq3 blogi