بعد از نوشتن فشرده من در ملبورن ، چند روز به کانبرا رفتم. من تمام وقت اشغال نشده بودم و با همكاران موفق شدم به گالری ملی بروم. گالری ملی مجموعه خوبی از کارهای جزیره بومی و تنگه جزیره Torres دارد و من علاقه داشتم که از آخرین باری که در آنجا حضور داشتم ببینم چه چیز جدیدی است.

گالری خیلی بیشتر از آنچه که یادم می آمد با هنر بومی گرفته شده بود و رسیدن به آن کمی زمان طول می کشد. در یک مقطع ، در یکی از اتاقها ، من با احساس حاد بودن خانه روبرو شدم ، نه چیزی که معمولاً هنگام بازگشت در استرالیا تجربه می کنم ، و نه چیزی که انتظار دارم اصلاً در یک زمینه گالری اتفاق بیفتد. از آن زمان تاکنون در این مورد گیج کننده بوده ام. در مورد آن مکان خاص و / یا آثار هنری خاصی که این واکنش عاطفی غیرقابل توضیح را ایجاد کردند چه بود؟

من هنوز جواب این سؤال را بررسی نکرده ام . نزدیکترین چیزی که در حال حاضر می توانم بیابم چیزی است که باید با آثاری که رنگ قرمز خاکی بود احاطه شده باشد - رنگ غالب زمین در کشور من. البته ممکن است اینگونه نباشد. اما ماهیت ناگهانی و غیر منتظره این رویداد و عدم توضیحات قانع کننده آن همچنان در من ماندگار شده است.

چیزی شبیه به "ضربه زدن به چیزی غیر منتظره" می تواند در حین خواندن یا در طول یک پروژه تحقیقاتی اتفاق بیفتد. بعضی چیزها ، گفتن جمله ، صفحه را بیرون می اندازد ، یا از سایت تحقیق خارج می شود و خود را احساس می کند. نادیده گرفتن آن غیرممکن است. آن را به عنوان یک احساس فوری ثبت می کند ، یا ممکن است یک شعله مغزی بیشتر از چیزی ، چیزی . هیچ قافیه یا دلیل فوری وجود ندارد که چرا این چیز خاص ، گفته یا جمله خاص این اثر را داشته باشد. این درست می کند و این هجوم غیر منتظره است که اغلب از دسترس نیست. حرف ، جمله یا جمله با شما می ماند و به صورت دوره ای در مورد آن فکر می کنید که سعی می کنید چیزی از آن را تهیه کنید ، سعی می کنید بفهمید چرا این ، چرا اکنون ، معنی آن چیست .

یاد گرفته ام که بیش از این نگران نباشید در مورد این اتفاقات مهم تحقیقاتی و خواندن مطالب مهم. آنها اغلب با گذشت زمان واضح تر می شوند. بعضی اوقات آنها کاملاً مهم هستند. آنها ممکن است جوانه یک ایده ، یک نقطه عطف در تفکر ، بینش به چیزی باشد که قبلاً غیرقابل بررسی بود.

در حالی که ما به طور کلی تحقیق را به عنوان یک امر منظم ارائه می دهیم ، و این اغلب اوقات است که ما این لحظات گریزان غیرقابل پیش بینی را تصدیق می کنیم. یک تله ، یک احساس ، چیزی است که خود را به هوشیاری شما القا می کند . نه یک یورکا . ناخوشایند تر ، رضایت بخش و پایدار. چنین وقفه هایی برای گرفتن توجه ارزش دارد که به آن معلق شوید. شما هرگز نمی دانید که در نهایت چه معانی می توانند داشته باشند.

من منتظر توضیحی برای موج دلواپسی ام هستم.

دانلود مقاله علمی پژوهشی ، ,چیزی ,یک ,  ,مورد ,منتظره ,است که ,می کند ,غیر منتظره ,که در ,چیزی کهمنبع

بسیاری از نوشتن ها ادامه دارد

نوشتن یک مقاله بسیار استناد شده - یک نگاه شکاک

افت دوره دکتری

تأمل در یادگیری دکترا

ساخت مقاله های تحقیقاتی

من هنوز استرالیا / انگلیس را خانه می نامم

دفتر خاطرات سفر - پژوهشگر در اوایل کار یا پژوهشگر نوظهور؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

كمپرسور هر چی که بخوای همه چیر نماشویی با قیمت ارزان صالح خوشی خوانساری مدیریت تبلیغات مشاغل مختلف ایران ups تولید کننده فیلم پی وی سی خشک ایرانیان هر چی که بخوای CartoonLand Wiki